Оригінальна ліжко Л-229 володіє ненав’язливим лаконічним зовнішнім виглядом завдяки чому вона зможе якісно і зі смаком доповнить собою абсолютно будь-який інтер’єр спальної кімнати. У даній моделі все підібрано грамотно і стильно в ній немає нічого зайвого. Головним  її плюсом є абсолютна екологічність так як в процесі виготовлення була задіяна натуральна деревина сосни. Завдяки широкій колірній гамі ви зможете підібрати найбільш відповідний колір, який гармонійно доповнить загальну колірну стилістику приміщення.

У даній моделі переважають рівні точені лінії, середньої висоти узголів’я оснащено стильною прямокутної вставкою контрастного кольору яке в свою чергу міцно пов’язане з підставою невеликими планками надаючи виробу неординарності і особливої ​​унікальності. Низьке узніжжя дозволить зручно розташується під час відпочинку відкриваючи при цьому відмінний огляд. Чотири ніжки виступають в якості міцної опори для стійкої підтримки всієї конструкції.

Виготовляється ліжко з сосни, це екологічно чистий і натуральний матеріал який має масу позитивних характеристик до них без зайвої скромності можна віднести: міцність, зносостійкість, довговічність, стійкість до різних зовнішніх впливом, а також дивовижний зовнішній вигляд. Сосна має приємний запах який зберігається довгий час підтримуючи в будинку приємний здоровий мікроклімат. Меблі з даного матеріалу завжди виглядає досить модно, стильно і сучасно.

КУПИТИ

 


Залишити відповідь