МАТРАЦИ “СІМ СОН”
Матраци  СІМ СОН можуть виготовлятися у трьох варіантах:
Comfort – двосторонній матрац на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring . Жорсткість даної моделі «середня» з обох сторін. З двох сторін матраца розташований шар піни Soft Foam – це універсальна піна з оригінальною структурою, забезпечує рівномірний розподіл навантаження тіла на пружинний блок. Володіє високим рівнем повітропроникності, що забезпечує комфортну температуру під час сну. Оптимальне поєднання піни Eco-Soft  Foam і пружинного блоку , стане хорошим вибором для комфортного сну.
Також матрац має ефект Зима/Літо, який забезпечить правильний мікроклімат під час сну. Для літнього періоду використовується сторона з бавовною, а для зимового періоду – сторона з овечою вовною для збереження тепла. Матрац має ортопедичні і анатомічні властивості, що дозволяє йому повторювати контури Вашого тіла, розвантажити хребет, забезпечити необхідну підтримку під час сну. А також створити умови для повноцінного відпочинку Вашої спині, м’язам і суглобам.
Чохол матраца виготовлений з жакардової тканини. Нитки жакардової тканини щільно переплетені між собою, і вироби з цього матеріалу є міцними і довговічними. Жакард характеризується стійкістю до перепаду температур, завдяки чому Вам буде комфортно спати на ньому в будь-який час року.
Максимальне навантаження: до 100 кг на одне спальне місце
Comfort 1 – Матрац характеризується наявністю з одієї сторони Кокосової койри
Кокосова койра – плити з волокон коричневої «сорочки» кокосового горіха, скріплених напиленням латексних розчинів. У меблевому виробництві койру використовують в якості основи і настилів. Основні переваги екологічно чистого природного матеріалу: бактерицидні властивості, не схильна до гниття, не викликає алергічних реакцій. Щільність плит койри – 80-90 кг/м.куб. Просочена латексом структура створює напівжорстку, пружню основу – найважливіший аспект довговічності матраца.
Максимальне навантаження: до 100/120 кг на одне спальне місце
Comfort 2Матрац характеризується наявністю з обидвох сторін Кокосової койри
Максимальне навантаження: до 120 кг на одне спальне місце
Висота матраців : регламентована – 18 см, габаритна – 20 см

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *